Projekt grupy kolarskiej CST przez ostatnie dwa lata bardzo się rozwinął. Najpierw do grona partnerów drużyny dołączyła firma deweloperska 7R SA, stając się jednym z dwóch tytularnych sponsorów, co było kluczowym wydarzeniem dla powodzenia całego przedsięwzięcia. W następnym roku zrobiono kolejny krok do przodu, uzyskując licencję Międzynarodowej Unii Kolarskiej, z którą od 2019 roku ścigają się zawodnicy kategorii Elita.

Przed sezonem 2020 CST 7R MTB Team wzmacnia się trzema nowymi kolarzami, którzy z całą pewnością dodadzą drużynie jakości i będą kolejnym impulsem do rozwoju całej grupy!
Pełny skład teamu CST 7R w sezonie 2020 przedstawia się następująco:
Dariusz Batek, Michalina Ziółkowska, Karol Rożek, Michał Neumann, Michał Ficek, Michał Kucewicz, Karol Kucięba, Łukasz Helizanowicz, Maciej Pitach, Michał Kwiatek, Oliwier Machura oraz Gustaw Dądela.

– Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w projekt CST 7R MTB Team, a w szczególności sponsorom i partnerom drużyny za zaufanie i kolejny rok spędzony razem. Sezon 2019 przeszedł już do historii, ale za moment zaczyna się kolejny. Trwają intensywne przygotowania do startów, więc patrzymy już tylko do przodu. Drużyna się powiększa, mamy trzech nowych zawodników, z którymi wiążemy spore nadzieje w 2020 roku – mówi Dariusz Batek, lider drużyny CST 7R MTB Team.